fbpx

DLUX FLAWLESS ULTRA+ 5ml

5.00 out of 5

19.90

Availability: 15 laos Kategooria:
 • Kirjeldus
 • Arvustused (7)

Kirjeldus

Dlux Pro uusim ripsmeliim! Ultra + on spetsiaalselt volüümitehnika jaoks toodetud liim. Pakkudes ülikiiret kinnitust (kuni 1 sekund) ning ideaalset püsivust (8-9 nädalat). Täiuslik liim veatult musta viimistlusega, mis ei jää märkamata ka teie klientidele. Ultra+ on formaldehüüdi- ja lateksivaba. Temperatuur: 20-23c

Õhuniiskus: 40-60%

Kuivamiskiirus: 0.5-1sek

Koostis: Keskmine

Aurud: Minimaalne

Värvus: Must

Kogus: 5ml

Liimi kasutusjuhend: Igat uut liimi kasutusele võttes tuleks arvestada, et mitte kõik liimid ei toimi üheselt. Ka kõige kogenum ripsmetehnik peaks igat uut liimi kõigepealt katsetama. Ripsmete püsivuse probleem võib tekkida tehnikutel, kes ei oska toodet õigesti kasutada või ei kasuta seda piisavas koguses. Vedelama koostisega liime tuleks kasutada pigem rohkem. Soovituslik on jälgida ruumi temperatuuri ning õhuniiskust, kuna liimi kasutamine ekstreemsetes tingimustes põhjustab püsivus- ning säilitusprobleeme. Avamata liime soovitame hoiustada külmikus ning enne kasutusele võttu lasta seista kuni 12 tundi toatemperatuuril.

7 arvustust tootele DLUX FLAWLESS ULTRA+ 5ml

 1. 5 / 5

  Kaisa

  Purity Alpha on kindlasti mu üks lemmikumaid liime. Viimase tellimusega tellisin ka Ultra liimi prooviks. Kasutasin seda kliendil, kellel on latexi allergia. 1.5 nädalat on möödas ning seni pole mingit reaktsiooni tekkinud. Kuivas sama kiiresti, kui Alpha.

 2. 5 / 5

  Riina Järvinen (toote omanik)

  Really fast setting glue as it is descriped. Easy to work with as you get used to it. Doesn’t close the fans and bonds beautyfully. Works well also in dry humidity (25-30%).
  Only thing that I noticed to be negative was that it had kind of strong fumes.

 3. 5 / 5

  Anonüümne (toote omanik)

  tundub täitsa ok liim

 4. 5 / 5

  Anonüümne (toote omanik)

 5. 5 / 5

  Marit

  Rahul tootega!

 6. 5 / 5

  Svetlana

  Supper toode ja püsivus hea!

 7. 5 / 5

  gerlihelbre@gmail.com (toote omanik)

  Super hea liim!
  Lihtne ja kiire töötada, konsistensilt paras, ei ole liiga vedel ega liiga paks. Sobib ka kasutada klientidel, kellel tundlikud silmad ja esineb allergiaid. Liimiaurud tunduvad pigem madalad. Püsivus väga hea!
  Algajatele pigem ei soovita. Meeldib kasutada rohkem volüümide paigaldamisel.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.