fbpx

1. Üldtingimused
1.1. Lash Professionalʼile kuulub Dlux Pro e-pood.
1.2. Tingimused kehtivad õigussuhetele, mis tekivad kliendi (edaspidi Klient) ja internetiaadressil www.dluxpro. ee asuva ostukeskkonna (edaspidi E-pood) omaniku Lash Professional OÜ(edaspidi Müüja) vahel seoses E-poest toodete ostmisega. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad E-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Müüja andmed: Lash Professional OÜ, A.H Tammsaare pst. 34-35, Pàrnu, 80016, Reg. nr.14523411

2. Hinnad
2.1. Kõik E-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes.

3. Tooted ja saadavus
3.1. E-poes kuvatavad Tooted on reeglina laos olemas. Nimetatud Toodete saadavust ei tagata, kuna see võib olla ekslik seoses võimalike tehniliste probleemidega E-poe programmides.
3.2. Juhul, kui Klient esitab tellimuse, kuid ilmneb, et antud Toode laost puudub, kontakteerub E-poe töötaja Kliendiga ja pakub välja asendustoote,võimaliku uue
kohaletoimetamise aja või tagastab Kliendile ostusumma esimesel võimalusel mõistliku aja jooksul, kuid mitte hiljem kui 2 päeva pärast Kliendi teavitamist toote
puudumise kohta (juhul, kui makse on eelnevalt laekunud).
3.3. E-poes kuvatavate fotode värvid võivad mingil määral erineda sõltuvalt ekraaniseadetest.

4. Ostu sooritamine
4.1. Klient valib E-poes välja soovitud toote ning lisab selle ostukorvi klikkides nupul “Lisa ostukorvi”.
4.2. Tellimuse vormistamiseks kliki nupul “Ostukorv”, sisesta sooduskood (kampaania korras
antud kood ). Sisesta nõutud andmed ja kinnita tellimus.
4.3. Pärast tellimuse kinnitamist saadab E-pood Kliendi e-postile tellimuse kinnituse.
4.4.Maksekorraldusele kirjutada selgituseks tellimuse kinnituse number. Arve saadetakse Teile koos tellitud kaubaga.
4.5. Müüja ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tasumisele kuuluva ostusumma laekumisest Müüja arvelduskontole.
4.6. Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed.
4.7. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

5. Makseviisid
5.1. Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda Eesti pankade abil (Swedbank, SEB Pank). Lash Professional OU on isikuandmete vastutav tootleja.
Lash Professional OU edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud tootleja Maksekeskus AS-le.

6. E-poes registreerumine
6.1. Toodete ostmisel ei pea Te iga kord kulutama aega oma andmete (aadress, nimi, kontaktandmed) sisestamiseks, vaid need kuvatakse automaatselt.
6.2. Saate liituda Uudiskirjaga ja olla alati esimesena kursis uute uudistega.
6.3. Teil on võimalik vaadata oma tellimuste ajalugu.

7. Kohaletoimetamine
7.1. Kliendil on võimalik valida erinevate toote kohaletoimetamise viiside vahel. Toote kohalejõudmine sõltub Kliendi poolt valitud postiteenusest.
7.2. Klient kohustub tasuma Toote kättetoimetamiskulud, mis lisanduvad vastavalt valitud kättetoimetamise viisile ja kuvatakse enne ostu sooritamist.
7.3. Valides kohaletoimetamise viisina Omniva pakiautomaadist – pakiautomaati jõuab toode Kliendi poolt valitud pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul arvates tellimuse summa laekumisest pangakontole. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Klienti SMS teatega, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta ning hoiutähtaja lõppu. Automaadid on avatud 24 tundi. Toodet hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sinu mobiiltelefonile uksekoodi
saatmisest. Pärast nimetatud tähtaja lõppu saadetakse toode tagasi E-poele.
7.4. Valides kohaletoimetamise viisina Omniva pakiautomaadist – postkontori jõuab toode Kliendi poolt valitud postkontori 2-5 tööpäeva jooksul arvates tellimuse arve laekumisest pangakontole. Toote kohalejõudmisest postkontori teavitatakse Klienti SMS teatega. Teates on kirjas paki asukoht, postiasutuse lahtiolekuajad ja
kontaktid, samuti paki hoiutähtaeg. Pakile järele minnes võta koos teatega kaasa ka isikut tõendav dokument.
7.5. Valides kohaletoimetamise viisina SmartPost pakiautomaadi jõuab toode Kliendi poolt valitud pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul arvates tellimuse arve laekumisest pangakontole. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Klienti SMS teatega, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta ning hoiutähtaja lõppu. Automaadid on avatud 24 tundi. Toodet hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sinu mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest. Pärast nimetatud tähtaja lõppu saadetakse Toode tagasi E-poele.
7.6. Juhul, kui Klient on tellimuse vormistanud nädalavahetusel (ajavahemikul laupäeval kuni esmaspäeval kella 09.00-ni) või riigipühal, hakkab 2-5 tööpäeva tähtaeg kulgema nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 09.00.
7.7. Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või -õigsusest.
7.8. Kõik tooted, mis väljastatakse E-poest, kontrollitakse eelnevalt üle, et vältida olukorda, kus klient saab defektiga toote. E-poest välja saadetud kaup on korralikult pakitud.
7.9. Juhul, kui toode ei jõua Kliendini heas seisukorras, on Klient kohustatud sellest E-poodi teavitama, saates vastavasisulise kirja emaili teel info.lashpro@gmail.com

 

TARNEVIIS

HIND

KIIRUS (tööpäeva)

TASUTA ALATES

SmartPost pakiautomaat

2.59 €

2-5

40€

Omniva pakiautomaat

2.59€

2-5

40€

 

8. Toote ümbervahetamine ja tagastamine
8.1. Kliendil on õigus tehingust 14 päeva jooksul taganeda ja tellitud toode ümber vahetada või tagastada. Nimetatud 14-päevane tähtaeg hakkab kulgema arvates toote kättesaamisest ehk toote saabumisest ehk toote saabumisest pakuautomaati.
8.2. Klient saab toote tagastada E-poodi, kus teostatakse toote ümbervahetamis- või raha tagastusprotsess. Toote kättesaamise kohta saadab E-pood Kliendi e-postile kinnituse.
8.3. Toode on võimalik ümber vahetada või tagastada Omniva pakiautomaadi, postkontori või Itella SmartPosti kaudu.
8.4. Tagastamisega kaasnevad saatekulud pakiautomaadi või postkontori kasutamise korral katab Ostja v.a kui toode saabus defektiga.
8.5. Ümbervahetamise korral saadab E-pood Kliendile uue toote vahetult peale ümbervahetamisele kuuluva toote kättesaamist.
8.6. Müüja tagastab Kliendile ostusumma koos kättetoimetamiskuludega 14 päeva jooksul arvates kliendipoolse taganemisavalduse esitamisest Müüjale. Müüja võib raha tagastusega viivitada, kuni toode on Kliendi poolt tagastatud Müüjale või kui Klient on esitanud tõendi, et on kauba tagasi saatnud. Raha tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tegi tagastatava tellimuse makse.
8.7. Toote ümbervahetamisel või tagastamisel on Klient kohustatud täitma kauba tagastusvormi, see saadetakse kliendile emaili teel 2 pàeva jooksul. Peale taotluse saamist võetakse kliendiga ühendust e-maili kaudu. Ümbervahetust või tagastust aktsepteeritakse ostu tõendava dokumendi olemasolul. Tagasi saatmisel tuleb toode pakendada viisil, et toode ja toote pakend transportimisel kahjustatud ei saaks.
8.8. Tagastamisele kuuluva asja halvenemise korral vastutab tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on asja kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, peaks tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt seda teha poes. Selleks, et Klient ei peaks tasuma toote väärtuse vähenemise eest, ei tohi ümbervahetatav või tagastatav toode eelkõige, kuid mitte ainult, olla kahjustunud, toode peab olema originaalpakendis, pakend peab olema avatud ettevaatlikult seda kahjustamata, kui see on võimalik ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.
8.9. Tagastada ei saa avatud pakendiga kosmeetikatooteid või muid suletud pakendis tooteid, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui need on pärast kohaletoimetamist avatud

9. Pretensioonide esitamisekord
9.1. Kliendil on õigus kasutada VÕS § 101 lg-st 1 tulenevaid õiguskaitsevahendeid: nõuda kohustuse täitmist, oma võlgnetava kohustuse täitmisest keelduda, nõuda kahju hüvitamist, taganeda lepingust, alandada hinda.
9.2. E-poest müüdud toodetele kehtib VÕS § 218 lg-s 2 sätestatud 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. Esimese kuue kuu jooksul on puuduse tõendamise kohustus Müüjal.
9.3. Võlaõigusseaduse § 222 lg-s 1 sätestatust tulenevalt on Kliendil õigus toote lepingutingimustele mittevastavuse korral nõuda toote asendamist või parandamist. Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral kannab toote asendamise või parandamisega seotud kulud Müüja.
9.4. Klient peab puudusega tootest teavitama Müüjat koheselt, kuid mitte hiljemalt kui kahe kuu jooksul alates puudusest teadasaamisest.
9.5. Müüja ei vastuta tellitud toodete mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest, samuti kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida Müüja ei saanud mõjutada ja/või mis on tingitud temast mitteolenevast vääramatust jõust (force majeure).

10. Ostutingimused ja nende muutmine
10.1. E-poes registreerudes või ostu sooritades nõustub Klient E- poe ostutingimustega ja kohustub neid täitma.
10.2. Müüja võib muuta E-poe kasutustingimusi ja toodete hindasid. Teade muutuste kohta avaldatakse E-poe keskkonnas.

11. Muud tingimused
11.1. Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks kohtusse või tarbijavaidluste komisjoni poole, kuhu pöördumise tingimused on leitavad järgnevalt veebileheküljelt: https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijavaidluste-komisjon/esita-avaldus-komisjonile.
12. Klienditugi
12.1. Klienditoe telefon on +372 58117974 e-posti aadress: info.lashpro@gmail.com
12.2. Klientide kirjalikult esitatud kaebustele vastab Müüja hiljemalt 15 päeva jooksul.