fbpx

DLUX Pro maaletooja on ülemaailmne ekspert Eestist üle 14 aastase kogemusega ripsmevaldkonnas

Ave Miilits

Saage temaga lähemalt tuttavaks:

Ave omab Austraalias edukat ripsmesalongi ning ripsmekoolitus ettevõtet. Alates 2018 aastast laienes DLUX Pro ka Eestisse, ning seda arendust asus juhtima Ave.
Meil on hea meel, et saame toodete pakkumisel tugineda 14 aastale kogemusele. Teades kõike ripsmetest, suudame pakkuda meie klientidele alati parima toote, kiiruse ning mugava kasutuskogemuse.

Screenshot_20200820-022635_Instagram

DLUX Professional on Nr. 1 bränd üle 20-ne aastase kogemusega peamiselt ripmepikenduste, töövahendite ning nende lisatarvikute tootmises, arendamises ja ekspordis. Iga protsessi osa on pisidetailidena läbi mõeldud ning väga hoolikalt teostatud pidades silmas toodete sobivust kliendile. Meie tooted on täielikult kooskõlas rahvusvahelise ISO 9001:2015 / ISO 14001:2015 standarditega.

DLUX PROFESSIONAL – Nimi tuleneb sõnade “dear” and “luxury” kombinatsioonist, mis iseloomuatab kõige paremini meie kaubamärgi missiooni. Võime uhkusega kinnitada, et oleme ülemaailmse reputatsiooniga bränd, mis on tunnustatud oma laitmatu kvaliteedi poolest. Töötades koos ainult parimate maaletoojatega üle 30-es riigis ja nüüd saadaval ka Eestis.